O nas

Nasza firma

Od zawsze jednym z największych pragnień człowieka było latanie w chmurach… zdziwisz się jakie to teraz proste!

W SmartAaero Flight Academy organizujemy szkolenia lotnicze dedykowane zarówno profesjonalistom, chcącym nabyć nowe umiejętności lub podnieść już posiadane kwalifikacje, jak i zupełnym amatorom, którzy dopiero rozpoczynają swoją podniebną przygodę. Licencja turystyczna, uprawnienie IR(A), szkolenie na tzw. wielosilniki… To tylko część naszej bogatej oferty!

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego każde powierzone nam zadanie traktujemy jak misję do wykonania, podchodząc do niego indywidualnie oraz zachowując najwyższą jakość, precyzję i staranność.

Misja i wartości

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, w której wiemy jak ważną funkcję pełni wykwalifikowana kadra pracownicza. Pragniemy doskonalić swoje umiejętności i nieustannie się rozwijać, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach i kursach, aby nasza wiedza i kompetencje zawsze były na najwyższym poziomie.

Chcemy być najlepsi, dlatego konsekwentnie dążymy do osiągnięcia pozycji lidera we właściwych nam segmentach rynku lotniczego;

Stawiamy na ludzi, bo przecież bez nich nie istniejemy. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, ich pasja oraz zaangażowanie to dla nas wartości wręcz bezcenne!

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie – to nasz absolutny standard.

Zadowolony klient to dla nas największa nagroda. Robimy wszystko, aby Twój poziom satysfakcji był wprost proporcjonalny do poziomu świadczonych usług.

Każdego dnia przyglądamy się swojej pracy, zastanawiając się, co jeszcze możemy dla ciebie ulepszyć.

Swoje siły i środki skupiamy na uczciwej i rzetelnej pracy. Wspieramy się i działamy wspólne – bo przecież razem jest łatwiej!

Ty, jako nasz klient zawsze znajdujesz się w centrum naszej uwagi i wszelkich starań.

W końcu sukces firmy zależy od tego, czy w przyszłości zechcesz do nas wrócić.

HISTORIA TO DZIŚ, TYLKO ŻE WCZORAJ

Historia firmy sięga 2009 roku — to właśnie wtedy, dzięki pasji i nieodpartej chęci realizacji marzeń pilota Tomasza Malca powstała nasza trwała, spójna i stabilna firma lotnicza o szerokim wachlarzu realizowanych usług i niecodziennym, nowatorskim spojrzeniu na aspekty samej branży lotniczej.

Uzyskane certyfikaty — Ośrodka Szkolenia Lotniczego oraz Lotniczej Organizacji Obsługowej, stanowiły jedynie wstęp do mającej powstać w przyszłości grupy koncentrującej w swych strukturach wiele organizacji lotniczych. Zdobyte „na liniach“ doświadczenie Tomasza Malca i jego ojca Andrzeja Malca, stały kontakt obydwu z dużym lotnictwem, podpatrywanie rozwiązań sprawdzonych i ugruntowanych w zachodnioeuropejskich gospodarkach, doprowadziły do powołania kolejnych podmiotów, w tym organizacji Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu oraz realizacji celu ostatecznego – certyfikacji w zakresie zarobkowego przewozu lotniczego, obu pod firmą Smart Aero Solutions – obecnie własne CAMO i AOC – Smart Jet.

Odwieczne zamiłowanie do latania i ogromne doświadczenie lotnicze Andrzeja Malca połączone z zacięciem biznesowym oraz intuicją lotniczą Tomasza Malca, dają mieszankę niespotykaną, stanowiącą gwarancję stałego, zrównoważonego rozwoju.

Indywidualne podejście

Aby zostać pilotem trzeba przejść przez szkolenie, składające się z kilku etapów. Wiemy, jak ważne jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta, dlatego już na starcie, każdy z nich trafia pod opiekę swojego własnego instruktora – opiekuna. Jego zadaniem jest zaproponowanie takiej „ścieżki kształcenia”, która pozwoli na osiągnięcie zamierzonych celów w optymalny sposób: sprawny, skuteczny i bezstresowy. Gdy rozpoczniesz właściwe szkolenie, opiekun będzie nadzorował Twoje postępy, odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości, a także służył pomocą zawsze wtedy, gdy pojawi się taka potrzeba.